• Imprimeix

Consulta de resultats

En les dates indicades en el calendari de les proves, des d'aquest apartat es podrà consultar els aspirants admesos i exclosos, així com les qualificacions (provisionals i definitives) de les proves.

Per fer la consulta cal saber: 

  • el número del document d'identificació amb el qual es va fer la inscripció a les proves (DNI, passaport o NIE) i 
  • el codi de la sol·licitud que hi ha en el resguard de la inscripció (també el vau rebre per correu electrònic) 

 

Atletisme
Basquetbol
Busseig esportiu
Descens de barrancs
Escalada
Esgrima
Excursionisme
Futbol
Futbol sala
Handbol
Muntanya mitjana
Piragüisme
Salvament i socorrisme
Vela

Informació relacionada

Ensenyaments Centres Qualificacions provisionals Qualificacions definitives
Atletisme EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat) 13/06/2017 19/06/2017
Basquetbol EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat) 08/06/2017 15/06/2017
Descens de barrancs Institut de La Pobla de Segur (La Pobla de Segur) 12/06/2017 19/06/2017
Escalada Institut de La Pobla de Segur (La Pobla de Segur) 12/06/2017 19/06/2017
Esgrima EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat) 12/06/2017 19/06/2017
Excursionisme Institut de La Pobla de Segur (La Pobla de Segur) 12/06/2017 19/06/2017
Futbol Institut Escola del Treball (Barcelona) 23/06/2017 30/06/2017
Institut Alexandre Satorras (Mataró) 19/06/2017 22/06/2017
Institut Pere Alsius i Torrent (Banyoles) 12/06/2017 19/06/2017
Institut Joan Oró (Lleida) 21/06/2017 28/06/2017
Institut Cal·lípolis (Tarragona) 13/06/2017 20/06/2017
Futbol sala Institut Escola del Treball (Barcelona) 09/06/2017 16/06/2017
Handbol EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat) 09/06/2017 15/06/2017
Muntanya mitjana Institut de La Pobla de Segur (La Pobla de Segur) 12/06/2017 19/06/2017
Piragüisme EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat) 19/06/2017 26/06/2017
Salvament i socorrisme EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat) 12/06/2017 16/06/2017
Institut Pere Alsius i Torrent (Banyoles) 12/06/2017 19/06/2017
Institut Joan Oró (Lleida) 22/06/2017 29/06/2017
Institut Jaume I (Salou) 12/06/2017 19/06/2017
Vela Institut de Nàutica de Barcelona (Barcelona) 19/06/2017 26/06/2017

Futbol 

- Escola del Treball (Barcelona)

Salvament i sococrrisme

- Institut Joan Oró (Lleida)

 

Atletisme

Basquetbol

Descens de barrancs

Escalada

Esgrima

Excursionisme

Futbol

- Institut Alexandre Satorras (Mataró)

- Institut Cal·lípolis (Tarragona)

- Institut Pere Alsius i Torrent (Banyoles)

- Institut Joan Oró (Lleida)

Futbol sala

Handbol

Muntanya mitjana

Piragüisme

Salvament i socorrisme

- EFTE Escola Catalana de l'Esport (Esplugues de Llobregat)

- Institut Jaume I (Salou)

- Institut Pere Alsius i Torrent (Banyoles)

Vela

Data d'actualització:  28.06.2017