• Imprimeix

Informació general

Adreça, telèfon i fax

C/ Laureà Miró, 328-330
08980 Sant Feliu de Llobregat
Telf.: 93 685 94 50
Fax : 93 685 94 60

Geolocalització: Latitud: 41º 23' 1.74" N  / Longitud: 2º 2' 29.35" E

Si coneixeu l'extensió de la persona o unitat amb qui vulgueu contactar, també podeu trucar al Tel 93 400 69 00.

Adreça electrònica

Adreça general: st_baixllobregat.ensenyament@gencat.cat

-Oficina de la Direcció

direccio_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Secció d'Obres i Manteniment

obres_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Secció de Prevenció Riscos laborals

prevencio_risc_lab_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Secció de Serveis educatius i Formació permanent

dtbaix@xtec.cat

-Coordinació terr. de Form.Professional

coordina_fp_baix.ensenyament@gencat.cat

-Coordinació terr. Formació Persones Adultes

coord_form_adults_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Secretaria

secretaria_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Secció de Centres i Alumnes

centres_baix.ensenyament@gencat.cat 

---BEQUES

baix_beques.ensenyament@gencat.cat 

-Secció d'Administració

administracio_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Negociat de Personal d'Administració i Serveis

pas_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Servei de Personal

personal_baix.ensenyament@gencat.cat 

---Substitucions P.Primària

substitucionspribaix.ensenyament@gencat.cat 

---Substitucions P.Secundària

substitucionssecbaix.ensenyament@gencat.cat 

-Servei de la Inspecció

insbll@xtec.cat 

-Plantilles de Personal Docent

plantilles_baix.ensenyament@gencat.cat 

-Planificació Escolar

planif_baix.ensenyament@gencat.cat 

Horari d'atenció al públic i de registre

Tot l'Any,  de dilluns a divendres de 9 a 14 hores

 

Tancat:

Del 16 al 19 d'agost de 2016

Els dies de Festa local (11 d'abril i 11 d'octubre de 2016)

 

 

ATENCIÓ!!

Atenció individualitzada al Servei de Personal de 13h a 14h

 

 

Organigrama

Directora: Sra. Núria Vallduriola i Calbó
Secretari: Sr. Francesc Miquel Castañar i Fernández
Servei de personal docent: Sr. Xavier Vilalta Piferrer
Inspector en cap: Sr. Ramon Masriera Turró

 

Organigrama Serveis Territorials d'Ensenyament al Baix Llobregat

 

Data d'actualització:  26.09.2016