• Imprimeix

Inspecció

Carrer Laureà Miró, 328-330

08980 Sant Feliu de Llobregat

Telèfon: 936 859 450

Horari d'atenció al públic: de dilluns a divendres de 9 a 14 hores

 

Inspector en cap: Manel Busom Torres

Inspector en cap adjunt: Montserrat Domingo Rigol

Coordinadora àrea geogràfica Dreta Llobregat: Alfons Roche Martínez

Coordinadora àrea geogràfica Esquerra Llobregat: Immaculada Colom Prió

Coordinadora àrea geogràfica Marina: Carme Alonso Corral

Coordinadora àrea geogràfica Nord: Dolors Gispert Sala

Les inspeccions territorials tenen un sistema de guàrdies per atendre per telèfon o presencialment els membres de la comunitat educativa i els ciutadans que ho sol·licitin.

Cada dia, en l'horari indicat,  hi ha diversos inspectors de guàrdia en la seu territorial; per a concertar una cita amb un inspector o inspectora determinat cal trucar al telèfon 936 859 450.

 

El territori de cada Inspecció es divideix en àrees geogràfiques d'acord amb la planificació i l'ordenació escolar d'aquest territori. Cada àrea geogràfica té assignats un inspector o inspectora coordinador i diversos inspectors.

Àrea geogràfica Municipis Inspectors
Dreta Llobregat Cervelló
Corbera de Llobregat
Pallejà
Palma de Cervelló, La
Sant Boi de Llobregat 
Sant Vicenç dels Horts
Santa Coloma de Cervelló
Torrelles de Llobregat
Vallirana

Alicia Aguilar Sanz
Daniel Arroyo Martínez
Daniel Arroyo Martínez
Daniel Arroyo Martínez
Alfons Roche Martínez i Antoni Tomàs Moreno
Alicia Aguilar Sanz i Antoni Clos Busquets
Alfons Roche Martínez
Antoni Clos Busquets
Alicia Aguilar Sanz 

Esquerra Llobregat Cornellà de Llobregat
Esplugues de Llobregat
Molins de Rei
Papiol, El
Sant Feliu de Llobregat
Sant Joan Despí
Sant Just Desvern
Carme Matas Rabionet i Jordi Vidal Marín
Sonia Fernández Cuenca
Josep Maria Lluva Andrés
Josep Maria Lluva Andrés
Josep Camps Ratera
Immaculada Colom Prió
Montserrat Domingo Rigol 
Marina Begues
Castelldefels
Prat de Llobregat, El
Gavà
Sant Climent de Llobregat
Viladecans

Anabel Rodríguez Membrilla
Sandra Gallardo Ramírez
Carme Alonso Corral i Jordi De Diego Navalón
Anabel Rodríguez Membrilla
Lourdes Felip Colet
Lourdes Felip Colet i Lourdes Sotelo Álvarez

Nord Abrera
Castellví de Rosanes
Collbató
Esparreguera
Martorell
Olesa de Montserrat
Sant Andreu de la Barca
Sant Esteve Sesrovires

Pilar Olivares Aguilar
Eulàlia Casanovas Poch
Dolors Gispert Sala
Dolors Gispert Sala
Antoni Merí Requena
Eulàlia Casanovas Poch
Pilar Olivares Aguilar
Eulàlia Casanovas Poch

 

 

Primària Presidents
Abrera Pilar Olivares Aguilar
Begues Anabel Rodríguez Membrilla
Castelldefels Sandra Gallardo Ramírez
Cervelló Alicia Aguilar Sanz
Corbera de Llobregat i La Palma de Cervelló Daniel Arroyo Martínez
Cornellà de Llobregat Carme  Matas Rabionet
El Prat de Llobregat Carme Alonso Corral
Esparreguera i Collbató Dolors Gispert Sala
Esplugues de Llobregat  Sonia Fernández Cuenca
Gavà Anabel Rodríguez Membrilla
Martorell Toni Meri Requena
Molins de Rei i El Papiol Josep M. Lluva Andrés
Olesa de Montserrat Eulàlia  Casanovas Poch
Pallejà Daniel Arroyo Martínez
Sant Andreu de la Barca Pilar Olivares Aguilar
Sant Boi de Llobregat Alfons Roche Martínez
Sant Esteve Sesrovires i Castellví de Rosanes Eulàlia Casanovas Poch
Sant Feliu de Llobregat Josep Camps Ratera
Sant Joan Despí Immaculada Colom Prió
Sant Just Desvern Montserrat Domingo Rigol
Sant Vicenç dels Horts Toni Clos Busquets
Santa Coloma de Cervelló Alfons Roche Martínez
Torrelles de Llobregat Toni Clos Busquets
Vallirana Alicia Aguilar Sanz
Viladecans i Sant Climent de Llobregat Lourdes Felip Colet

 

 

Secundària Presidents
Abrera Pilar Olivares Aguilar
Begues Anabel Rodríguez Membrilla
Castelldefels Sandra Gallardo Ramírez
Corbera de Llobregat i La Palma de Cervelló Daniel Arroyo Martínez
Cornellà de Llobregat Jordi Vidal Marín
El Prat de Llobregat Carme Alonso Corral
Esparreguera i Collbató Dolors Gispert Sala
Esplugues Sonia Fernández Cuenca
Gavà Anabel Rodríguez Membrilla
Martorell Toni Meri Requena
Molins de Rei i El Papiol Josep M. Lluva Andrés
Olesa de Montserrat Eulàlia  Casanovas Poch
Pallejà Daniel Arroyo Martínez
Sant Andreu de la Barca Pilar Olivares Aguilar
Sant Boi de Llobregat Antoni Tomàs Moreno
Santa Coloma de Cervelló Alfons Roche Martínez
Sant Esteve Sesrovires i Castellví de Rosanes Eulàlia  Casanovas Poch
Sant Feliu de Llobregat Josep Camps Ratera
Sant Joan Despí Immaculada Colom Prió
Sant Just Desvern Montserrat Domingo Rigol
Sant Vicenç dels Horts Alicia Aguilar Sanz
Torrelles de Llobregat Toni Clos Busquets
Vallirana Alicia Aguilar Sanz
Cervelló Alicia Aguilar Sanz
Viladecans M. Lourdes Sotelo Àlvarez

 

 

Educació especial Presidents
Centres educació especial del ST Carme Alonso Corral

 

Postobligatòria Presidents
Batxillerat, CFPM Toni Merí Requena
Batxillerat Arts, CFPS Josep M. Lluva Andrés
Programa de formació i inserció Toni Merí Requena
Data d'actualització:  16.06.2017