Marquès de Comillas, 65-69

08202 Sabadell

Telèfon: 937 484 455

Horari d'atenció al públic: de dilluns a divendres de 9 a 14 hores

 

Inspector en cap: Josep Plancheria Roset

Inspector en cap adjunt: Joan Lluís Forcada Mateo

Coordinadora àrea geogràfica centre: Charo Guerrero Velázquez

Coordinador àrea geogràfica est: Joaquim Núñez Cabanillas

Coordinadora àrea geogràfica Sabadell: Rosa Ma Calmet Sangenís

Coordinador àrea geogràfica Terrassa: Jesús Viñas Cirera

Coordinador àrea geogràfica sud: Jordi Viñals Pérez

Les inspeccions territorials tenen un sistema de guàrdies per atendre per telèfon o presencialment els membres de la comunitat educativa i els ciutadans que ho sol·licitin.

Cada dia, en l'horari indicat, hi ha diversos inspectors de guàrdia en la seu territorial; per a concertar una cita amb un inspector o inspectora determinat cal telefonar al número 937484455.

El territori de cada Inspecció es divideix en àrees geogràfiques d'acord amb la planificació i l'ordenació escolar d'aquest territori. Cada àrea geogràfica té assignats un inspector o inspectora coordinador i diversos inspectors.

Àrea geogràfica Municipis Inspectors
Centre Badia del Vallès
Barberà del Vallès
Cerdanyola del Vallès
Ripollet
Montcada i Reixac

Marisa Alonso Gasa
Joan Lluís Forcada Mateo
Charo Guerrero Velázquez
Montserrat Llobet Ubach
Francesc Martín Hernández

Est Castellar del Vallès
Palau Solità-Plegamans
Polinyà
Santa Perpètua de Mogoda
Sant Llorenç de Savall
Sentmenat
Roser Canals Cabau
Joaquim Núñez Cabanillas
Josep Vallcorba Cot
Sabadell Sabadell
Sant Quirze del Vallès

Rosa Maria CalmetSangenís
Josep Plancheria Roset
Joan Salomon Sancho
Rosa Santasusana Cots
Marta Sellas Llombart
Carles Torres Candela
Laia Bou Torrent

Terrassa Matadepera
Rellinars
Terrassa
Ullastrell
Vacarisses
Viladecavalls
Eduard Casserras Gasol
Joan Lluís Espinós Espinós
Iñaki Xabier de Olaortua Ugalde
Llorenç Roselló Saurí
Jesús Viñas Cirera
Gemma Pérez Clemente
Sud Castellbisbal
Rubí
Sant Cugat del Vallès
Consol Cordero González
Montserrat Sánchez Moreno
Josep Sauló Vergés
Assumpció Serrano Monzó
Jordi Viñals Pérez

 

Infantil, primària i secundària Presidents
Badia del Vallès Francisco Martín Hernández
Barberà del Vallès Joan Lluís Forcada Mateo
Castellar del Vallès Josep Vallcorba Cot
Castellbisbal Jordi Viñals Pérez
Cerdanyola del Vallès Montserrat Llobet Ubach (primària)
Francisco Martín Hernández (secundària)
Matadepera Llorenç Roselló Saurí
Montcada i Reixac Marisa Alonso Gasa
Palau-Solità i Plegamans Josep Vallcorba Cot
Polinyà Roser Canals Cabau
Rellinars Gemma Pérez Clemente
Ripollet Charo Guerrero Velázquez
Rubí Consol Cordero González (primària)
Assumpció Serrano Monzó (secundària)
Sabadell Carles Torres Candela
Sant Cugat del Vallès Josep Sauló Vergés (primària)
Montserrat Sánchez Moreno (secundària)
Sant Llorenç Savall Josep Vallcorba Cot
Sant Quirze del Vallès Rosa M Santasusana i Cots
Santa Perpetuà de Mogoda Roser Canals Cabau
Sentmenat Joaquim Nuñez Cabanillas
Terrassa Jesús Viñas Cirera (primària)
Iñaki Xabier Olaortua Ugalde (secundària)
Ullastrell Jesús Viñas Cirera
Vacarisses Gemma Pérez Clemente
Viladecavalls Llorenç Roselló Saurí

 

Altres comissions Presidents
Comissió Garanties Admissió Cicles Formatius Joan Lluís Espinós Espinós
Comissió Garanties Admissió PFI Assumpció Serrano Monzó
Comissió Garanties Admissió Artístics Joaquim Núñez Cabanillas

 

Data d'actualització:  13.02.2018